Linia profesjonalnych wierteł bardzo długich, szlifowanych, stali hartowanej, szybkotnącej  Ø 1-13 mm

HSS-G NWKp DIN 1869 135°

Wiertła HSS-G (High Speed Steel - Ground) są wykonane z wysokiej jakości stali szybkotnącej, które żeby zapewnić wysoką wytrzymałość i trwałość podczas wiercenia są hartowane i szlifowane.

Długie wiertła NWKP DIN1869 dostępne są w rozmiarach od 2 mm do 14 mm średnicy, i są przeznaczone do wiercenia otworów o głębokości aż do 330 mm. Wiertła te są powszechnie stosowane w budownictwie, stolarstwie, produkcji mebli i innych branżach..

Norma DIN 1869 definiuje dokładne wymiary wiertła, takie jak średnica, długość robocza, długość całkowita oraz kąt skrętu spirali. 

Kliknij tutaj, a sprawdzisz rozmiary w normie DIN 1869

Wszystkie te parametry są kluczowe dla prawidłowego i skutecznego wiercenia, a norma DIN 1869 zapewnia, że dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że nawet długim wiertłem nadal mozna wywiercić dokładne otwory.

wiertła szlifowane, bardzo długie Ø 2-14 mm

Wiertła są berdzo długie (DIN1869). Przez swoją długość przeznaczone są do wiercenia głębokich otworów w materiałach, takich jak stale niskostopowe i nierdzewne, żeliwa szare i sferoidalne, alpaka, grafit,  aluminium, miedź, brąz i tworzywa sztuczne. Są one szczególnie przydatne w przemyśle motoryzacyjnym, meblarskim i budowlanym.

Wiertła Steern NWKP DIN1869 charakteryzują się stosunkowo prostą konstrukcją, z jednym lub dwoma zaostrzonymi końcami i stożkowym trzonkiem, który umożliwia ich montaż w uchwytach wiertarskich. Wiertła te są zazwyczaj wykonane ze stali HSS-G.

Wiertła Steern NWKP DIN1869 dostępne są w różnych rozmiarach od 2 mm do 14 mm średnicy, i są przeznaczone do wiercenia otworów o głębokości aż do 330 mm. Wiertła te są powszechnie stosowane w budownictwie, stolarstwie, produkcji mebli i innych branżach.

Podsumowując, wiertła NWKP DIN1869 są prostymi, wszechstronnymi, bardzo długimi wiertłami, które są przeznaczone do wiercenia głębokich otworów. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl