Wiertła stopniowe Steern  Ø 4-39 mm

HSS-M2 StepDrill

Wiertła stoopniowe Steern HSS-M2, nazywane także wiertłami stożkowymi. To narzędzia wiertnicze wykorzystywane do wiercenia otworów o zmieniającej się średnicy, bądź w przypadku wiercenia otworów o różnych średnicach bez konieczności zmiany wiertła. Wiertła stożkowe Steern są szczególnie przydatne w przypadku wiercenia otworów w materiałach, które są trudne do wiercenia np. płytkie otwory z podwójną ścianką, 

Wiertła stopniowe są dostępne w trzech wariantach rozmiarów. Wiertła stopniowe o mniejszych średnicach; od 4 do 32 mm zwiększają się co 2 mm, natomiast wiertła stopniowe o większych średnicach (4-39) zwiększają się co 3 mm.

Wiertła stopniowe Steern są wykonane ze stali szybkotnącej (HSS), która zapewnia wytrzymałość i trwałość wiercenia.

wiertła stopniowe Ø 4-39 mm

WIERTŁO STOPNIOWE 4-20 MM STEERN

WIERTŁO STOPNIOWE 4-20 MM STEERN
WIERTŁO STOPNIOWE 4-20 MM STEERN

WST-420     Wiertło stożkowe, stopniowe Steern HSS-M2 

Dostępność: duża ilość

Cena:

57,99 zł

szt.

WIERTŁO STOPNIOWE 4-32 MM STEERN

WIERTŁO STOPNIOWE 4-32 MM STEERN
WIERTŁO STOPNIOWE 4-32 MM STEERN

WST-432         Wiertło stożkowe, stopniowe Steern HSS-M2

Dostępność: duża ilość

Cena:

124,06 zł

szt.

WIERTŁO STOPNIOWE 4-39 MM STEERN

WIERTŁO STOPNIOWE 4-39 MM STEERN
WIERTŁO STOPNIOWE 4-39 MM STEERN

WST-439        Wiertło stożkowe, stopniowe Steern HSS-M2 

Dostępność: duża ilość

Cena:

153,05 zł

szt.

Wiertła stopniowe Steern HSS-M2, nazywane także wiertłami stożkowymi. To narzędzia wiertnicze wykorzystywane do wiercenia otworów o zmieniającej się średnicy. Wiertła stopniowe są szczególnie przydatne w przypadku wiercenia otworów o różnych średnicach bez konieczności zmiany wiertła.

Specyfikacja wiertła stopniowego obejmuje stopniową zmianę średnic wiertła, od mniejszej do większej, z jednym zaostrzonym końcem i stożkowym trzonkiem, który umożliwia ich montaż w uchwytach wiertarskich. Wiertła stopniowe Steern są wykonane ze stali szybkotnącej (HSS), która zapewnia wytrzymałość i trwałość w czasie wiercenia.

Wiertła stopniowe są dostępne w różnych rozmiarach, w zależności od wymaganej zakresu średnic otworów. Wiertła stopniowe o mniejszych średnicach; od 4 do 32 mm zwiększają się co 2 mm, natomiast wiertła stopniowe o większych średnicach ( 4-39) zwiększają się co 3 mm.

Wiertła stopniowe są wykorzystywane do wiercenia otworów w metalu, drewnie, tworzywach sztucznych i innych materiałach, zwykle o grubości do 4 mm. Wiertła stopniowe są szczególnie przydatne w przypadku wiercenia otworów w materiałach, które są trudne do wiercenia (np. płytkie otwory z podwójną ścianką), takich jak stali hartowane, ze względu na stopniową zmianę średnic.

Podsumowując, wiertła stopniowe to narzędzia wiertnicze, które pozwalają na wiercenie otworów o zmieniającej się średnicy. Wiertła stopniowe Steern są wykonane ze stali szybkotnącej (HSS), dostępne w różnych rozmiarach, i są przydatne w przypadku wiercenia otworów w metalu, drewnie, tworzywach sztucznych i innych materiałach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl